Zaloguj
Reklama

Forum: Prostowanie zębów, aparaty ortodontyczne

Temat: Trainer dla osoby pełnoletniej (5)

• Trainer dla osoby pełnoletniej
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Reklama
    Gość

Witam, odświeżam wątek, może ktoś się odezwie (;
    Również jestem zainteresowana nieco tańszą opcją poprawienia zgryzu. Aparat stały to bardzo drogi wydatek, po przeliczeniu całości koszty leczenia są wręcz kosmiczne. Nie rozumiem skąd taka cena w Polce i na zachodzie Europy, gdzie u naszych południowych sąsiadów ceny są 2-krotnie mniejsze, a jakość i efekty są identyczne.
    Niestety, mieszkam w centrum Polski i wyjazdy nie wchodzą w grę, ponieważ wyjdzie na to samo. Mimo wszystko, chciałabym móc uszeregować moje stłoczone zęby. Tak jak Osoba wyżej, znalazłam informacje odnośnie trainera Myobrace. Koszt całości wydaje się około 10x mniejszy niż w przypadku stałego aparatu, ale obawiam się, że wszystko ładnie wygląda jedynie na obrazku i w artykułach na zagranicznych stronach;] Stąd moje pytanie: Czy korzystanie z systemu Myobrace jest skuteczne? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z korekcją zgryzu w ten sposób? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Gość
    Gość 2017-06-13 16:27:58
    Również jestem zainteresowana nieco tańszą opcją poprawienia zgryzu. Aparat stały to bardzo drogi wydatek (może dojść do 10 tyś,.), po przeliczeniu całości koszty leczenia są wręcz kosmiczne. Nie rozumiem skąd taka cena w Polsce i na zachodzie Europy, gdzie u naszych południowych sąsiadów ceny są 2-krotnie mniejsze, a jakość i efekty są identyczne.
    Niestety, mieszkam w centrum Polski i wyjazdy nie wchodzą w grę, ponieważ wyjdzie na to samo. Mimo wszystko, chciałabym móc uszeregować moje stłoczone zęby. Tak jak Osoba wyżej, znalazłam informacje odnośnie trainera Myobrace. Koszt całości wydaje się około 10x mniejszy niż w przypadku stałego aparatu, ale obawiam się, że wszystko ładnie wygląda jedynie na obrazku i w artykułach na zagranicznych stronach;] Stąd moje pytanie: Czy korzystanie z systemu Myobrace jest skuteczne? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z korekcją zgryzu w ten sposób? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
  • Reklama
    Gość
    Gość 2017-06-13 16:27:58
    Również jestem zainteresowana nieco tańszą opcją poprawienia zgryzu. Aparat stały to bardzo drogi wydatek, po przeliczeniu całości koszty leczenia są wręcz kosmiczne. Nie rozumiem skąd taka cena w Polsce i na zachodzie Europy, gdzie u naszych południowych sąsiadów ceny są 2-krotnie mniejsze, a jakość i efekty są identyczne.
    Gość

Od kilku dni używam trainera i na razie wszystko wygląda obiecująco, bo rano trochę bolą mnie zęby, a to oznaka, że trainer działa. Zakupiłam 3 trainery - miękki, średni i twardy, więc na razie jestem na etapie miękkiego. Myślę, że jeśli ktoś nie ma bardzo dużej wady, to trainer jak najbardziej może pomóc.

Reklama
Zobacz inne dyskusje