Witam mam pytanie odnośnie mojego zęba nadliczeniowego ktorego mam w miejscu przerwy...
Forum: Chirurgiczne leczenie jamy ustnej
Temat: Bol zeba po wypelnieniu (1)
- https://www.forumstomatologiczne.pl/forum/bol-zeba-po-wypelnieniu/watek/1389338/1.html#p1389338https://www.forumstomatologiczne.pl/forum/bol-zeba-po-wypelnieniu/watek/1389338/1.html Bol zeba po wypelnieniu Gość
Witam,
Jakis czas temu miałem zakładane wypełnienie. Jak dotąd boli mnie ząb przy nadgryzaniu, nawet jak mocniej zacisnę szczękę. Nie reaguje na cieple i zimne napoje, jedzenie. Kilka razy byłem z powrotem u Pani stomatolog z tym bólem, jak na razie smaruje mi go jakimiś pastami na złagodzenie bólu i wzmocnienie szkliwa. Między czasie usłyszałem, że jak za jakiś czas nie przejdzie to powinno zostać zrobione leczenie kanałowe.
Teraz moje pytanie, czy to normalne, że miałbym płacić za nie? Usłyszałem, że nie pokryje kosztów wypełnienia, ale to wciąż mało profesjonalne podejście. Nie przyszedłem z bólem zęba, tylko na wymianę wypełnienia, a okazuję się, że mogę być policzony za leczenie kanałowe, które należy do drogich. Jak to powinno wyglądać faktycznie? Czy to jest uczciwa, normalna praktyka? Macie jakieś doświadczenia z podobnymi przypadkami?
Dodam, że zrozumiałbym gdybym przyszedł z bólem zęba i trzeba byłoby leczyć kanałowo - ok, to jest logiczne, że płace i za leczenie i za wypełnienie. Czy zbyt gwałtowne wiercenie w zębie mogłoby spowodować późniejsze leczenie kanałowe? - Gość
- dodatkowy zab miedzy jedynkami
- Zatrzymane zęby
WitamMam 29 lat i niestety dalej wyrosły mi 4 zęby po prawej stronie. Jestem po 1...
- Korony na implantach- widoczne czarne kropki- nienaturalny efekt. Czy to jest prawidlowo wykonane?
Witam. To moj pierwszy post. Kilka dni temu mialam montowane korony na implantach obu...
- Czy ząb będzie do wyrwania?
Witam. Parę lat temu miałam kanałowe leczenie tego zęba, lecz ostatnio...