Zaloguj
Reklama

Piękny i biały uśmiech w 10 dni!

Autorzy: Cruso Public Relations, informacja prasowa Biała perła®
Uśmiech
Fot. ojoimages
Uśmiech
(0)

Na pewno marzysz, aby Twoje zęby były perłowe. Piękny uśmiech dodaje pewności siebie i jest bardzo sexy. Przed Tobą też wiele ważnych imprez karnawałowych, studniówka, a może najważniejsza randka w życiu? Weź, więc swoje zęby po lupę i przyznaj, że nie wyglądają tak jak byś tego chciała.

Reklama

Biel naszych zębów zależy w pewnym stopniu od genów, ale w znacznym stopniu od tego, w jaki sposób o nie dbamy. Wrogiem białych zębów jest nalot i przebarwienia powodujące, że zęby nabierają szarego czy żółtego koloru. Odpowiedzialne za tą są barwniki zawarte w napojach i jedzeniu np. w kawie, herbacie, czerwonym winie, a także w dymie papierosowym.

Aby je wybielić mamy do wyboru wiele metod, które oferują salony dentystyczne, są one jednak bardzo kosztowne. Wybielanie domowymi sposobami m.in. sodą, cytryną lub solą nie przynosi pożądanych efektów i często kończy się jedynie startym szkliwem.

 

fot:  Cruso Public Relations

Popularnością cieszą się żele wybielające, które możemy kupić w aptece.

Nowa kuracja - w wielu aptekach -  trwa tylko 10 dni, zajmuje jednorazowo jedynie 10 minut (1-2 razy dziennie) i pozwala osiągnąć efekt wybielenia nawet o 5 ocieni bieli! Kompleksowy charakter kuracji uzupełniają związki fluoru i potasu wzmacniające szkliwo i dziąsła. System Wybielający 10 dni wyróżnia się bezpieczeństwem stosowania, również u osób z nadwrażliwością zębów. Z pewnością, więc zdążysz, aby Twój uśmiech zachwycił wszystkich znajomych jeszcze w tym karnawale.

Piśmiennictwo
Reklama
(0)
Komentarze